about

Про проект

Інформаційний сайт “Євроінтеграційні реформи у природоохоронній галузі” є спільним проектом Фундації “Відкрите суспільство” та Команди підтримки реформ при Мінприроди.

Фундація “Відкрите суспільство”

громадська неприбуткова організація, розташована в Києві та офіційно зареєстрована в квітні 2001 року.

Місія Фундації – просування цінностей відкритого суспільства через вплив на формування порядку денного державної політики. За 17 років діяльності Фундація стала експертами в області аналізу державної політики і фінансів. Голова Фундації — Шевченко Леся Тарасівна.

Команда підтримки реформ при Мінприроди

Команда підтримки реформ при Міністерстві екології та природних ресурсів України –  є колегіальним консультаційно-дорадчим органом, метою якого є забезпечення розробки та впровадження реформ у сфері охорони навколишнього природного середовища.

 

Експерти, які є членами команди, обираються шляхом конкурсного за участі представників Делегації ЄС в Україні та Європейського банку реконструкції та розвитку. Директор Команди — Куцевол Анатолій Анатолійович.

Станом на квітень 2019 року у складі команди 22 особи, що працюють за ключовими напрямками:

Команда підтримки реформ фінансується за рахунок мультидонорського рахунку для стабілізації та сталого розвитку України (MDA) Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), грантодавцями якого є: Данія, ЄС, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія та США.

 

Презентація про поточні проекти та досягнення Команди за посиланням.

Контакти:

Щодо змісту Інформаційного сайту “Євроінтеграційні реформи у природоохоронній галузі” та пропозицій співпраці прохання надсилати листи на адресу комунікаційного спеціаліста Команди підтримки реформ при Мінприроди, Олександр Азархіної: oleksandra.azarkhina@reforms.in.ua